fbpx

Aktualności

Wkrótce Otwarcie Chlewni u Pana Radosława Brzozowskiego05.02.2015

Wkrótce Otwarcie Chlewni u Pana Radosława Brzozowskiego


Terraexim_roll-up2

Pan Brzozowski, jest jednym z hodowców, którzy zdecydowali się na wprowadzenie w systemie tuczu instalacji do płynnego zadawania paszy.

Obiekt zlokalizowany w województwie warmińsko-mazurskim został wyposażony w system karmienia na mokro niemieckiej firmy Tewe, którą w Polsce reprezentuje firma TerraExim Agroimpex.
Po przeanalizowaniu wielu ofert hodowca wybrał urządzenia firmy Tewe, ponieważ system ów wyróżnia możliwość czyszczenia linii karmienia wyłącznie wodą. Zabieg ten pozwala na podniesienie poziomu higieny w procesie żywienia oraz eliminuje prawdopodobieństwo zmieszania się dwóch rodzajów paszy.
Dodatkowo pan Radosław jako jeden z nielicznych w Polsce zdecydował się na zamontowanie w kuchni paszowej przedmiksera, który pozwala przygotować homogenną przedmieszkę i precyzyjnie dozować komponenty trudne do ześrutowania.
Żywieniem zwierząt w chlewni zajmie się firma De Heus, która jako jedyna firma paszowa w Polsce posiada wytypowany zespół zajmujący się żywieniem trzody paszą płynną.
Pozostały asortyment wyposażenia chlewni dostarczyła firma Terraexim Agroimpex, która specjalizuje się w wyposażaniu budynków inwentarskich dla trzody chlewnej.

 

Facebook IconYouTube IconZobacz nasze aukcje Allegro