fbpx

O firmie

zdjęcie  

O firmie

TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem budynków inwentarskich. Działamy w sektorze rolnictwa od 1989 roku. Firma skupia swoje działania na projektowaniu technologii w budynkach inwentarskich, doradztwie, kompleksowych dostawach wyposażenia, montażu oraz serwisie.

 
 
 

Misja

zdjęcie Stawiamy sobie za cel projektowanie i wyposażanie budynków inwentarskich w sprawdzony, wysokojakościowy, spełniający wszystkie niezbędne normy polskie i dyrektywy europejskie sprzęt, dzięki któremu rolnik będzie mógł osiągać coraz lepsze wyniki produkcji. Większość wyposażenia pochodzi od wiodących w branży firm z Europy Zachodniej – Danii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Holandii, korzystamy również ze sprawdzonych, polskich produktów wysokiej jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę wyrobów renomowanej hiszpańskiej firmy ROTECNA.

Doradztwo

Naszych Handlowców i Projektantów szkolimy u wiodących producentów wyposażenia w całej Europie. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zarówno projekty technologiczne oraz oferowany asortyment spełniały wszystkie wymagania dotyczące hodowli zwierząt w Unii Europejskiej oraz normy polskie. Handlowcy i Projektanci TerraExim – Agroimpex udzielają porad z zakresu doboru urządzeń i utrzymania zwierząt. Pomagają rolnikom dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb, każdorazowo po wcześniejszej wizycie w danym gospodarstwie rolnym. Naszym celem jest nie tylko dotarcie do jak największej grupy potencjalnych klientów, ale przede wszystkim dbanie o zastosowanie optymalnych rozwiązań oraz zapewnienie stałej opieki nad danym gospodarstwem rolnym.

Biuro Projektów Technologicznych

Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie zaprojektować technologię w każdym budynku inwentarskim, jak również w sposób płynny nanosić odpowiednie zmiany. Projekt jest tworzony według wytycznych naszego Handlowca, który dokładnie określa zapotrzebowanie klienta. Wykonaliśmy ponad 2500 projektów budynków inwentarskich.

 
projekt1 

Projekt1_1Budynek na 528 loch w cyklu 1 tygodniowym

 

Projekt_2 Budynek na 192 lochy w cyklu 3 tygodniowym

 

Projekt_3Tuczarnia na 1000szt.

 

Dział Techniczny

Opierając się na naszej długoletniej znajomości branży i wiedzy o potrzebach gospodarstw rolnych, w 2007 roku firma otworzyła własny Dział Techniczny. Dział ten zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem naszych innowatorskich rozwiązań. Poszczycić możemy się opracowanymi przez specjalistów TerraExim – Agroimpex:

  • systemami zraszania dla trzody chlewnej,
  • systemami alarmowymi,
  • systemami otwierania awaryjnego wlotów powietrza,
  • systemami sterowania matami grzewczymi,
  • rozdzielniami mocy do zasilania obiektów inwentarskich.
 
 

DSC07294 DSC05859 2014-10-08 17.26.18

Opracowujemy również sterowanie silnikami zastosowanymi w systemach wentylacji budynków inwentarskich. 

Serwis

Posiadamy dobrze wyszkolony i przygotowany do szybkiego rozwiązywania problemów serwis. Sześć ekip serwisantów jest do dyspozycji rolników 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Nadzorujemy również i przeprowadzamy montaże wyposażenia na rynkach Europy wschodniej i zachodniej. Szkolimy personel zarządzający farmami, dbając o właściwe efekty produkcji trzody chlewnej. zdjęcie

Facebook IconYouTube IconZobacz nasze aukcje Allegro