fbpx
Flags

O firmie

zdjęcie

 

O firmie

TerraExim – Agroimpex Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym wyposażaniem budynków inwentarskich. Działamy w sektorze rolnictwa od 1989 roku. Firma skupia swoje działania na projektowaniu technologii w budynkach inwentarskich, doradztwie, kompleksowych dostawach wyposażenia, montażu oraz serwisie.

Misja

zdjęcie

Stawiamy sobie za cel projektowanie i wyposażanie budynków inwentarskich w sprawdzony, wysokojakościowy, spełniający wszystkie niezbędne normy polskie i dyrektywy europejskie sprzęt, dzięki któremu rolnik będzie mógł osiągać coraz lepsze wyniki produkcji.

Większość wyposażenia pochodzi od wiodących w branży firm z Europy Zachodniej – Danii, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Holandii, korzystamy również ze sprawdzonych, polskich produktów wysokiej jakości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę wyrobów renomowanej hiszpańskiej firmy ROTECNA.

Doradztwo

Naszych Handlowców i Projektantów szkolimy u wiodących producentów wyposażenia w całej Europie. Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zarówno projekty technologiczne oraz oferowany asortyment spełniały wszystkie wymagania dotyczące hodowli zwierząt w Unii Europejskiej oraz normy polskie.

Handlowcy i Projektanci TerraExim – Agroimpex udzielają porad z zakresu doboru urządzeń i utrzymania zwierząt. Pomagają rolnikom dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb, każdorazowo po wcześniejszej wizycie w danym gospodarstwie rolnym. Naszym celem jest nie tylko dotarcie do jak największej grupy potencjalnych klientów, ale przede wszystkim dbanie o zastosowanie optymalnych rozwiązań oraz zapewnienie stałej opieki nad danym gospodarstwem rolnym.

Biuro Projektów Technologicznych

Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie zaprojektować technologię w każdym budynku inwentarskim, jak również w sposób płynny nanosić odpowiednie zmiany. Projekt jest tworzony według wytycznych naszego Handlowca, który dokładnie określa zapotrzebowanie klienta. Wykonaliśmy ponad 2500 projektów budynków inwentarskich.

zdjęcie

 • 260 kojców indywidualnych
 • 1 knur
 • 1152 lochy na stacjach paszowych
 • 480 stanowisk w kojcach porodowych

zdjęcie

 • 812 stanowisk w kojcach grupowych

zdjęcie

 • 2560 stanowisk w kojcach tucznikowych

Dział Techniczny

Opierając się na naszej długoletniej znajomości branży i wiedzy o potrzebach gospodarstw rolnych, w 2007 roku firma otworzyła własny Dział Techniczny. Dział ten zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem naszych innowatorskich rozwiązań. Poszczycić możemy się opracowanymi przez specjalistów TerraExim – Agroimpex:

 • systemami zraszania dla trzody chlewnej,
 • systemami alarmowymi,
 • systemami otwierania awaryjnego wlotów powietrza,
 • systemami sterowania matami grzewczymi,
 • rozdzielniami mocy do zasilania obiektów inwentarskich.

 

DSC07294 DSC05859 2014-10-08 17.26.18

Opracowujemy również sterowanie silnikami zastosowanymi w systemach wentylacji budynków inwentarskich.

Serwis

Posiadamy dobrze wyszkolony i przygotowany do szybkiego rozwiązywania problemów serwis. Sześć ekip serwisantów jest do dyspozycji rolników 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Nadzorujemy również i przeprowadzamy montaże wyposażenia na rynkach Europy wschodniej i zachodniej. Szkolimy personel zarządzający farmami, dbając o właściwe efekty produkcji trzody chlewnej.

zdjęcie

Facebook IconYouTube IconZobacz nasze aukcje Allegro