Projektowanie technologii w budynkach inwentarskich

Projekty technologiczne

Posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie zaprojektować technologię w każdym budynku inwentarskim, jak również w sposób płynny nanosić odpowiednie zmiany. Projekt jest tworzony według wytycznych naszego Doradcy Handlowego, który dokładnie określa zapotrzebowanie klienta.

projekt technologiczny chlewni

Projekt technologiczny chlewni

Firma TerraExim, oprócz oferowania wyposażenia do budynków inwentarskich, posiada również swoje własne biuro projektowe. Tworzy w nim projekty technologiczne do budynków inwentarskich, a także nanosi na nie odpowiednie zmiany. Współpraca z naszą firmą to szybki i sprawny proces, w wyniku którego powstaje wysokiej jakości oraz spełniający wszelkie normy i wymagania projekt technologiczny chlewni (cykl zamknięty, cykl otwarty – tuczarnia).

Jako firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem i ogromną liczbą zrealizowanych projektów (chlewnie w cyklu zamkniętym jak i poszczególne sektory w tym projekty tuczarni), znamy się na rzeczy i potrafimy w profesjonalny sposób doradzić oraz zaprojektować budynki inwentarskie. Dokładamy wszelkich starań aby klient był usatysfakcjonowany ze współpracy z nami i nie musiał długo czekać na swój projekt technologiczny chlewni.

Dbałość o komfort i zadowolenie klienta to nasz priorytet, z którego rzetelnie się wywiązujemy. Robimy wszystko w odpowiednim czasie, zgodnie z poczynionymi ustaleniami.

Tworzymy projekty budynków dużych i małych. Idealnych dla małych, średnich i dużych gospodarstw. Dla kilkuset zwierząt, do nawet kilkunastu tysięcy. Kompleksowe chlewnie czy też same tuczarnie. Wszystko zależy od Ciebie i od twoich oczekiwań. Stawiamy na indywidualne potrzeby naszych klientów i doradzamy na każdym etapie naszej współpracy.
W swojej ofercie posiadamy gotowe projekty technologiczne chlewni w cyklu 3 tygodniowym, 1 tygodniowym, 5 tygodniowym jak i projekty technologiczne tuczarni z obsadą do kilku tysięcy tucznika.

Wszelkie projekty, jakie tworzy TerraExim są realizowane według wytycznych naszego Doradcy Handlowego. Ten zaś ma za zadanie precyzyjnie określić zapotrzebowanie i oczekiwania klienta. Nasi handlowcy, jak i projektanci to wysokiej klasy fachowcy w swojej dziedzinie. Przechodzą oni wysokiej klasy szkolenia u wiodących producentów wyposażenia w całej Europie.

Pamiętaj. Jeżeli projekt technologiczny chlewni, to tylko z TerraExim! Zaufaj naszemu doświadczeniu i rzetelności. Czekamy właśnie na ciebie.