fbpx
Flags

Realizacje

Od kilku lat firma TerraExim – Agroimpex rozwija sprzedaż na eksport, promując swoje rozwiązania technologiczne i urządzenia. W tym czasie powstało przy udziale TerraExim – Agroimpex wiele ferm produkujących trzodę chlewną i bydło na rynku rosyjskim, ukraińskim i białoruskim.

Poprzez 19 lat działalności firma wyposażała budynki inwentarskie zarówno w indywidualnych gospodarstwach rolnych, jak i na dużych fermach trzody chlewnej i bydła na terenie Polski i za wschodnią granicą. Firma zrealizowała wiele inwestycji dla liczby większej niż 1500 loch w stadzie, np.: Agrofirma Spółdzielcza Wroniawy, Agrofirma Spółdzielcza Witkowo, „Farmutil HS” w Śmiłowie czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „ Ferma – Pol” Sp. z o.o. w Zalesiu – Domaszewicach.

Firmie nie są obce rekonstrukcje i modernizacje ferm o obsadzie nawet 6000 loch. Możemy poszczycić się zdobyciem kontraktu na projektowanie i wyposażanie dwóch ferm należących do byłego Premiera Federacji Rosyjskiej – Pana Wiktora Stiepanowicza Czernomyrdina. Fermy te znajdują się niedaleko miasta Orenburg w Rosji na granicy Europy i Azji.

realizacje_orenburg

Od Lewej:

  • Prezes Zarządu: Tomasz Rutka
  • Premier Federacji Rosyjskiej: Wiktor Stiepanowicz Czernomyrdin
  • Specjalista do spraw sprzedaży na rynki wschodnie: Kazimierz Pokorski

Lista realizacji

OAO NPO „Juzhnyj Ural”

Jedną z ferm należących do Pana Czernomyrdina jest Ferma OAO NPO „Juzhnyj Ural” w miejscowości Swietyj obwód Orenburski: Inwestycja: 3500 loch w cyklu zamkniętym 12 budynków o wymiarach 72m szerokości x 60m długości – ferma towarowa 6 budynków ferma zarodowa Fermę tę wyposażaliśmy na przełomie 2006 i 2007 roku. Obecnie jest ona w pełni funkcjonującym […]


Otwarta Spółka Akcyjna „Sakmarski Elewator”

Drugą jest Ferma Otwartej Spółki Akcyjnej „Sakmarski Elewator” w miejscowości Krasnyj Komunar obwód Orenburski: Inwestycja: 1100 loch w cyklu zamkniętym 5 budynków o wymiarach 24m szerokości x 120m długości Inwestycję w pełni zrealizowano na początku 2007 roku.


Pozostałe realizacje

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kilkunastu kolejnych dużych inwestycji na rynkach wschodnich. Wśród większych z nich należy wymienić: Kompleks ferm dla OOO „Kuźniecki projekt” w miejscowości Kuźnieck, obwód Pienzenskij Fermy OOO Top Agro w miejscowości Samofałowka, obwód Wołgogradzki Zespół budynków inwentarskich OOO ZK „Zolotoj Telionok” Kraj Krasnodarski, miejscowość Labińsk Fermy OOO SPP „Dary Kubani” Kraj […]


Facebook IconYouTube IconZobacz nasze aukcje Allegro